ЧАС МАСШТАБУВАТИСЬ
ЗАРАЗ!
MARKETING AGENCY
MARKETING AGENCY
MARKETING AGENCY
MARKETING AGENCY
MARKETING AGENCY
MARKETING AGENCY
MARKETING AGENCY
MARKETING AGENCY
Ми не чарівники і не зможемо з повітря зробити вас мільярдерами, але робота з аналітикою, таргетованою рекламою, SEO оптимізацією, налаштуванням контекстної реклами Adwords і іншими невід'ємними digital рішеннями допоможуть в глобальному плані збільшити ваш оборот, відкрити нові двері і систематизувати підхід до масштабування.
Адже фінальна мета будь-якого бізнесу - це отримувати більше прибутку, згодні?
РЕКЛАМА
PARTNERS
МИ ДОПОМОЖЕМО
ВАШОМУ БІЗНЕСУ
- ЗАДОВОЛЬНЯТИ КЛІЄНТІВ
- ПОСИЛЮВАТИ СВІЙ БРЕНД
- ОТРИМУВАТИ БІЛЬШЕ ПРИБУТКУ
Таргетована реклама
Залучення цільової аудиторії.
Професійне налаштування таргетованої реклами дає можливість показувати ваші рекламні оголошення дійсно зацікавленим у вашому продукті користувачам.
Зростання показників продажів.
Оскільки таргетинг дозволяє розповісти про вашу пропозицію максимально великій кількості зацікавлених користувачів, ви отримуєте підвищення рівня конверсії. Як наслідок, продажів ставати більше, а показники прибутку стабільно ростуть.
Оптимізація рекламного бюджету.
Цей тип реклами вважається найбільш недорогим і при цьому ефективним способом просування, адже допомагає добитися збільшення потоку клієнтів навіть з невеликим бюджетом. Визначивши максимально точно ЦА, ви зможете скоротити рекламний бюджет і отримувати при цьому бажані результати. До того ж, для цього виду просування наявність сайту компанії зовсім не обов'язкова.
Популяризація бренду в мережі.
Ви можете просувати не лише продукт компанії, але і ділитися новинками, розповідати про цікаві акції і пропозиції, принципи компанії і її життя в цілому. Споживачі цінують відкритість бренду і з особливим інтересом стежать за діяльністю таких компаній.

Як виглядає
таргетирована реклама?
FACEBOOK + INSTAGRAM
Таргетована реклама в Instagram.
В першу чергу, цей вид реклами підійде бізнесу, який зможе красиво і стильно оформити свій візуальний контент. Користувачі цієї мережі сприймають інформацію на емоціях, їх можна підкупити яскравими, соковитими картинками і короткими цікавими історіями. Це відмінний канал для формування іміджу і репутації незалежно від роду вашої діяльності.
Instagram+
facebook
Усі ми знаємо про кращих у своїй ніші компаніях.
любимо кращих!
підтримуємо кращих!
Але ж це відноситься і до вас!так нехай же фраза клієнта
"Не хочу інші бренди, хочу Роллс-ройс"
відноситься і до вашої компанії!


Контекстна реклама
Автоматизация
Google
Швидкий запуск
Ефективність
Точність
Підходить під Ваш бюджет
Гнучкі налаштування
Контекстна реклама
Автоматизація
Такі системи, як Google DoubleClick, дають можливість зробити закупівлю користувачів автоматичною, при чому тут враховується їх поведінка в Інтернеті і, відповідно, притягується та аудиторія, яка найімовірніше стане клієнтами.

Швидкий запуск
Після того, як було зроблено налаштування і поповнений баланс в сервісі Google Ads, оголошення буде видне користувачам.
Ефективність
У вас з'явиться можливість швидко розповісти про свій бренд цільової аудиторії, збільшити трафік, настроїти ремаркетинг(повторне звернення до користувачів, які вже відвідували веб-сайт раніше).
Точне налаштування
Завдяки різним методам і інструментам, контекстна реклама може настроюватися під цільову аудиторію, найбільш зацікавлену у вашій пропозиції.
Google
Підходить під ваш бюджет
Ціна на контекстну рекламу в Україні може бути різною. Сервіс Google Ads дає можливість настроїти кампанію, виходячи зі свого бюджету. Також ви можете оплачувати тільки конверсію(ця функція доступна в налаштуваннях).
Як і де ваші клієнти побачать
контекстну рекламу?

LET'S WORK
TOGETHER!
Ми любимо наших
клієнтів = )
Адже завдяки Вам з'являється сенс у існуванні нашої компанії!
КОНТАКТИ
Електронка:
AMANTIS
Для запитів:
info@amantis.com.ua

Адміністрація
ceo@amantis.com.ua
HR відділ
hr@amantis.com.ua
Ми працюємо для вас, де б ви не знаходилися, незалежно від того, в якій точці світу Ви запланували свій проєкт. Amantis виконає всі Ваші побажання, незалежно від континенту.

Зручна оплата
Кнопка для швидкого зв'язку з нами
Telegram Viber Mail Phone